liga neregistrovaných
Skončil další ročník PLN, kterého se zúčastnilo 28 družstev, která byla rozdělena do tří lig. První a druhá liga po osmi družstvech hrála systémem každý s každým, ve třetí lize bylo 12 družstev rozděleno do dvou skupin kde také hrála každé s každým a pak podle pořadí byly vytvořeny 3 skupiny o umístění. První liga byla dramatická do posledních hodů, a nakonec vítězství H-kompletu nad Všeobecnou žízní rozhodlo o celkovém vítězi, jímž se stalo družstvo Závorovy ovečky. Za tuto družstvo v průběhu ročníku nastupovali Jirka Müller, Jiří Nešický, Jan Majksner a v neposlední řadě Iva Horáková. Věčná žízeň se musela spokojit s 2. místem a 3. skončili Pivoni. Rovněž poslední kolo rozhodlo o sestupu Kohoutů.
Oproti 1. lize druhá nebyla tak dramatická i když o vítězství se rozhodlo až v dohrávce a porážka Budvar Teamu znamenala vítězství a postup do 1. ligy pro Blakylpins. Na sestupovém místě skončilo KTK, které by mělo pro příští ročník být nahrazeno vítězem 3.ligy – LDT týmem.
Nejvyššího průměru mezi jednotlivci dosáhl Petr Svrček z družstva Grandetým a to 259,2 ze šesti startů. Za ním skončil druholigový Filip Grepl z KTK 254,9 ze sedmi startů. Třetí pak byli shodně Iva a Jaroslav Horákovi (sourozenci i když každý z jiného družstva) 253,2 ze šesti startů. Nejvyšší náhozy měla družstva Závorovy ovečky a H-komplet 797, z jednotlivců pak Ruda Chládek z AHRy 295 a mezi ženami Iva Horáková 283. Soutěž je mezi hráči velmi oblíbená a věříme, že se jí v dalších ročnících zúčastní více družstev.

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Design and Code by WarNinG
Powered by PHP-Fusion copyright 2002 - 2010. Under GNU Affero GPL v3 licence.
Apycom jQuery Menus